Výroba hrobu na zakázku


Nabízíme kompletní řešení hrobů a hrobek, přesně dle Vašich přání a požadavků. Naší specializací jsou i složité a atypické tvary. Sdělte nám své představy a společně je přeneseme do podoby, která splní Vaše očekávání.

Máte zájem o služby?

Urnové hroby a náhrobky z přírodního kamene

Základem našeho sortimentu je výroba a montáž urnových hrobů, jednohrobů, dvojhrobů a hrobek z přírodního kamene. Provádíme také spodní stavbu hrobek. Provádíme opravy i renovace starších hrobů a hrobek, včetně povrchového čištění, přebroušení a obnovy lesku. Nabízíme také již předvyrobené urnové hroby.

Široký sortiment kamenů

Ve hřbitovní architektuře se nejvíce používá žula v různých barevných odstínech. Na přání můžeme zhotovit hroby a náhrobky také z jiných přírodních kamenů. Na dostupný materiál se nás neváhejte zeptat.
Vzorník Kamenů

Ručně sekané písmo

Písmo na pomníku v sobě ukrývá více než jen jména těch, kteří jsou pod ním uloženi. Proto je důležité vědět, co přesně má být na náhrobku vytesáno. Toto sdělení provádíme tradiční metodou v podobě sekání pomocí ručních nástrojů ale i strojově, za použití moderních strojů. Písmo a motivy zhotovujeme do žuly, mramoru, teracca a opaxitových desek.

Profesionální kamenosochařské práce

Součástí výroby náhrobků v kamenictví Obelisk jsou profesionální kamenosochařské práce. Náš vlastní mistr kamenosochař na přání provede vytesání nápisů, fotografií či křížů a zhotoví jakékoliv ozdobné ornamenty v podobě květin, křivek a dalších prvků.

Jak to probíhá

Díky rodinnému pojetí vedení firmy a stálému zkvalitňování poskytování služeb jsme schopni našim zákazníkům dodat nejvyšší kvalitu v nejkratších dodacích lhůtách.

Hrubá kalkulace

Na základě Vámi dodaných podkladů připravíme hrubou kalkulaci díla.

Upřesnění ceny

Po zaměření (je-li nutné) je konečná cena upřesněna.

Výroba a montáž

V dohodnutém termínu Vaši zakázku vyrobíme a namontujeme.

Předání díla

Následuje předání díla a doplacení zálohy.

Máte zájem o naše služby?

Navštívit nás můžete na několika místech - Počernice, Olšany, Vinohradský a Strašnický hřbitov, Ďáblice.
Bližší informace o našich prodejnách naleznete v sekci kontakt.
Naše vzorkové prodejny

Kamenictví Obelisk

Výstavba hrobů a hrobek na míru, včetně nápisů, rytých portrétů a hrobních doplňků, restaurátorské práce a stavba kolumbárií. Naše díla realizujeme z nejkvalitnějšího kamene na trhu, který odebíráme od světových i tuzemských lomů.
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Kamenictví Obelisk | Praha
crosschevron-up